Model Agency
Oksana Grigorieva: Mel se je vzburil le, če me je tepel! Pozdrav
Pozdravljeni na forumu, ki je namenjen predvsem zabavi, druženju in modi.
Nujno se nam pridruži, če pa si že član, pa se hitro prijavi in sodeluj!
Model Agency
Oksana Grigorieva: Mel se je vzburil le, če me je tepel! Pozdrav
Pozdravljeni na forumu, ki je namenjen predvsem zabavi, druženju in modi.
Nujno se nam pridruži, če pa si že član, pa se hitro prijavi in sodeluj!
Model Agency
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloPortalLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava
** Model Agency **
Odločili smo se, da forum MA doživi kompletno prenovo.
Vsa vprašanja, ki jih imate lahko postavljate v temo **Vprašanja**

 

 Oksana Grigorieva: Mel se je vzburil le, če me je tepel!

Go down 
AvtorSporočilo
ŠpeLa*
modni agent/admin
modni agent/admin
ŠpeLa*


Prispevki : 2485
Starost : 30

Oksana Grigorieva: Mel se je vzburil le, če me je tepel! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Oksana Grigorieva: Mel se je vzburil le, če me je tepel!   Oksana Grigorieva: Mel se je vzburil le, če me je tepel! EmptyPon Jan 10, 2011 7:45 pm

Oksana Grigorieva si očitno želi še dodatne pozornosti. Nedavno je na sodišču izjavila, da jo je nekdanji partner Mel Gibson tepel med seksom, s tem pa je znova šokirala javnost.

Oksana Grigorieva: Mel se je vzburil le, če me je tepel! 60536624

Bitka med Melom Gibsonom in njegovim nekdanjim dekleton Oksano Grigorievo očitno še ni zaključena. Mel in Oksana, ki sta bila par tri leta, sta se lani razšla, zdaj pa se borita za skrbništvo nad njuno malo hčerkico Lucio.

Oksana je nedavno na sodišču spregovorila o njunih nenavadnih spolnih praksah. Izjavila je, da jo je Gibson med seksom vedno tepel. Imel naj bi težave s potenco in njegova moškost je po njenih besedah otrdela le, če jo je tepel.

Oksana Grigorieva: Mel se je vzburil le, če me je tepel! 60489069

Številni so nad izjavami Oksane presenečeni in le redki ji še verjamejo. Da bi bil Mel Gibson tak pokvarjenec in da bi se lahko vzburil le ob tepežu partnerice, mnogi dvomijo, sicer pa bodo njene trditve gotovo lahko potrdile oziroma ovrgle vse tiste ženske, s katerimi je Gibson že spolno občeval.

Gibson se zaenkrat na njene izjave še ni odzval. Poleg tega pa osebe, ki so blizu Gibsonu, upajo, da bo sodišče uspelo ločiti resnico od laži in da bo na koncu odločilo tako, da bo najbolje za malo Lucio.
Nazaj na vrh Go down
 
Oksana Grigorieva: Mel se je vzburil le, če me je tepel!
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Model Agency :: εïз Moda-novičke-
Pojdi na: