Model Agency
Sramežljivi Beckham Pozdrav
Pozdravljeni na forumu, ki je namenjen predvsem zabavi, druženju in modi.
Nujno se nam pridruži, če pa si že član, pa se hitro prijavi in sodeluj!
Model Agency
Sramežljivi Beckham Pozdrav
Pozdravljeni na forumu, ki je namenjen predvsem zabavi, druženju in modi.
Nujno se nam pridruži, če pa si že član, pa se hitro prijavi in sodeluj!
Model Agency
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloPortalLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava
** Model Agency **
Odločili smo se, da forum MA doživi kompletno prenovo.
Vsa vprašanja, ki jih imate lahko postavljate v temo **Vprašanja**

 

 Sramežljivi Beckham

Go down 
AvtorSporočilo
ŠpeLa*
modni agent/admin
modni agent/admin
ŠpeLa*


Prispevki : 2485
Starost : 30

Sramežljivi Beckham Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Sramežljivi Beckham   Sramežljivi Beckham EmptyČet Okt 28, 2010 2:17 pm

Čeprav mu tega ne bi pripisovali, je David Beckham sramežljiv. Ko se je Victoria z njunim najstarejšim sinom pogovarjala o “čebelicah,“ je raje kar odšel iz sobe …

Sramežljivi Beckham 60470205

Slavni nogometaš David Beckham je v resnici sramežljiv in plašen moški. Njegovi trije sinovi hitro odraščajo in so vse bolj radovedni glede sveta, ki jih obdaja. Vendar pogovore o bolj občutljivih zadevah 35-letnik raje prepušča svoji ženi Victorii.

Smejal se mu je

Victoria se je ravno pred kratkim pogovorila z 11-letnim Brooklynom o “tistih“ zadevah, ob čemer David prizna, da je le zardel in pobegnil iz sobe. “Z Brooklynom sva se pogovorila,“ je povedal. “Bolj Victoria kot jaz. Moral sem iz sobe, saj me je Brooklyn gledal s kotičkom očesa in se mi smejal. Mislil sem si, da moram ven, saj je to resen pogovor. Bilo mi je zelo neprijetno.“

“To je nekaj, kar te kar na enkrat zadane, ko imaš otroke. Z njimi se moraš pogovoriti o tistih zadevah.“ David prizna tudi, da se na Vistorio zanese tudi glede postavljanja meja za fante. Tako se bo ona tudi odločila, kdaj bo Brooklyn dovolj star, da bo lahko začel hoditi na zmenke. “Star je komaj 11. To je vprašanje za Victorio,“ je povedal.

Vseeno je njihov vzornik

Čeprav David ni glavni pri odločitvah, je vseeno jasno, da se otroci zgledujejo po njem. Celo toliko, da se bo za noč čarovnic Brooklyn oblekel v svojega očeta. “Brooklyn bo jaz,“ je povedal. “Dobesedno bo nosil majico kluba Galaxy in nogometne kratke hlače. To je popolno, saj se v nogometni opremi počuti dokaj udobno." Kaj pa mlajša Beckhama? “Romeo bo ali Justin Bieber ali plesalec hip hopa, Cruz pa bo Elvis,“ je še razkril David.

Sramežljivi Beckham 60500789
Nazaj na vrh Go down
 
Sramežljivi Beckham
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Model Agency :: εïз Moda-novičke-
Pojdi na: