Model Agency
Kristen Stewart ponudili delo striptizete Pozdrav
Pozdravljeni na forumu, ki je namenjen predvsem zabavi, druženju in modi.
Nujno se nam pridruži, če pa si že član, pa se hitro prijavi in sodeluj!
Model Agency
Kristen Stewart ponudili delo striptizete Pozdrav
Pozdravljeni na forumu, ki je namenjen predvsem zabavi, druženju in modi.
Nujno se nam pridruži, če pa si že član, pa se hitro prijavi in sodeluj!
Model Agency
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloPortalLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava
** Model Agency **
Odločili smo se, da forum MA doživi kompletno prenovo.
Vsa vprašanja, ki jih imate lahko postavljate v temo **Vprašanja**

 

 Kristen Stewart ponudili delo striptizete

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
ŠpeLa*
modni agent/admin
modni agent/admin
ŠpeLa*


Prispevki : 2485
Starost : 30

Kristen Stewart ponudili delo striptizete Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Kristen Stewart ponudili delo striptizete   Kristen Stewart ponudili delo striptizete EmptySre Okt 27, 2010 7:59 pm

Igralki Kristen Stewart, najbolj znana po vlogi Belle v Twilight sagi, so med raziskovanjem za svojo naslednjo vlogo ponudili delo striptizete.

Kristen Stewart ponudili delo striptizete 60547369
Kristen je komaj 12-letna prvič opozorila nase v filmu Soba za paniko.

Igralki Kristen Stewart je, medtem ko je raziskovala delo slačipunc za vlogo v filmu Welcome To The Rileys po raznih nočnih klubih, lastnik enega od njih ponudil delo. Igralka je bila zelo presenečena, da je ni prepoznal, še bolj pa nad dejstvom, da se mu je zdela dovolj seksi, da bi plesala naga na odru. O neljubem dogodku, pri katerem je bil prisoten režiser filma Jake Scott, pravi: ''Ko sva z Jakeom vstopila v klub, mi je pristopil moški in mi rekel, da naj pridem malo pozneje na razgovor za službo. Očitno je mislil, da je Jake moj zvodnik.''

Kristen Stewart ponudili delo striptizete 60547374
V filmu Welcome To The Rileys igra 16-letno prostitutko.

V intervjuju je Kristen povedala, da je za vlogo prebrala veliko knjig o izkušnjah prostitutk in obiskala precej nočnih klubov, kjer je opazovala ženske, ki odvržejo vse cunjice in pokažejo svoje nago telo za denar. Med drugim se je naučila plesa ob drogu, čeprav se v filmu vidi samo za kakšno sekundo ali dve.
'' Bila sem pokrita s podplutbami. Plesati ob drogu ni lahko. Imela sem take poškodbe, da bi si človek mislil, da sem igrala hokej, ne pa plesala ob drogu.''
Nazaj na vrh Go down
Carolyn Murphy

Carolyn Murphy


Prispevki : 2081

Kristen Stewart ponudili delo striptizete Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kristen Stewart ponudili delo striptizete   Kristen Stewart ponudili delo striptizete EmptySre Okt 27, 2010 9:03 pm

OMG ... da kr pride do tebe pa si neka Kristen pa ti reče,če boš striptizeta alnek -.- gadnoo :/ poleg tega pa si je ne morem predstavljati kot striptizeto :$
Nazaj na vrh Go down
ŠpeLa*
modni agent/admin
modni agent/admin
ŠpeLa*


Prispevki : 2485
Starost : 30

Kristen Stewart ponudili delo striptizete Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kristen Stewart ponudili delo striptizete   Kristen Stewart ponudili delo striptizete EmptySre Okt 27, 2010 10:00 pm

ja to da prideš u lokal pa ti kr ponudjo službo..tok dobra pa tut ni.to so jo stoposto prepoznal. kot striptizeto...pomoje pa nebi bla slaba Kristen Stewart ponudili delo striptizete 45919 Kristen Stewart ponudili delo striptizete 142142
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Kristen Stewart ponudili delo striptizete Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kristen Stewart ponudili delo striptizete   Kristen Stewart ponudili delo striptizete Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Kristen Stewart ponudili delo striptizete
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Model Agency :: εïз Moda-novičke-
Pojdi na: